گروه مهندسی تی تی اس TTS Group فارسي | En
صفحه نخست دربـاره مـا
خـدمـات
ارتبـاط بـا مـا
اخبـار و رویـدادهـا


چشم انداز توسعه گروه تی تی اس
چند رسانه ای گروه تی تی اس
گزیده مطالب فنی گروه تی تی اس
توانمندی های گروه مهندسی تی تی اس
آشنايي با گروه شركت‌هاي TTS
شرکت طرح تجارت سدید با هدف سرمایه گذاری و فعالیت در زمینه های زیست محیطی و تولید انرژی های نو در سال 1388 تاسیس گردید. بررسی های کارشناسان و مهندسین مجرب و کارآزموده شرکت نشان داد که در حال حاضر استراتژی معینی در خصوص نحوه مدیریت زباله های شهری و نخاله های ساختمانی - علیرغم اهمیت فوق العاده آن - وجود ندارد.
این موضوع مجموعه را بر آن داشت که با توجه به ماموریت‌های تعریف شده خود به مطالعه درباره تکنولوژی‌های مختلف و اقدام عملی در خصوص این دو موضوع بپردازد.
این شرکت هلدینگ شرکت‌های زیر مجموعه خود می‌باشد و راهبری آنها را از طریق هیات مدیره مستقل هر شرکت عهده‌دار است. به منظور تحقق اهداف خود در شرکت‌هایی به شرح زیر و با مسئولیت‌های تعیین شده سرمایه گذاری نموده است.


تازه‌ها و اخبار لينك‌هاي مفيد تمايل به همكاري نقشه سايت

دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS
گروه شرکت های TTS به عنوان یک شرکت ایرانی مفتخر به دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت(International Star for Leadership in Quality) از BIDGROUP ( Business Initiative Directions ) که یک نهاد اروپائی است گردید.
	امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز
پس از تلاش و کوشش شرکت TTS در جهت احداث نیروگاه زباله سوز در کشور و تحقق چند پروژه، امحاء پسماند به روش زباله سوزی مورد توجه سازمان‌های مسئول بخصوص شهرداری‌ها قرار گرفت و سازمان‌های مدیریت پسماند در الگوی امحاء زباله‌های شهری ...
  • ارتباط با ما
  • نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خيابان سی و دوم، پلاک 108 ساختمان TTS
  • كد پستي: 1997937913
  • تلفن: 3-88699961 21 (98+)
  • دورنگار: 88564987 21 (98+)
  • پست الكترونيك: Info [at] ttsgroup.ir
گروه شرکت‌های TTS در راستای برنامه‌های توسعه‌ای خود از کلیه افراد متخصص، توانمند و کوشا و همچنین شرکت‌های تخصصی مرتبط جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد.
در صورت تمایل مي‌توانيد سوابق كاري (رزومه) خود را به آدرس Jobs@ttsgroup.ir ارسال نمایید.


TTS گروه مهندسی تی تی اس © کليه حقوق براي گروه مهندسي تي تي اس محفوظ است. (1394-1393)

طراحی و پشتيباني سایت: گروه مهندسی افرا سافت