گروه مهندسی تی تی اس TTS Group فارسي | En
صفحه نخست دربـاره مـا
خـدمـات
ارتبـاط بـا مـا
اخبـار و رویـدادهـا


چشم انداز توسعه گروه تی تی اس
چند رسانه ای گروه تی تی اس
گزیده مطالب فنی گروه تی تی اس
توانمندی های گروه مهندسی تی تی اس
پیام رییس هیات مدیره
با سلام خدمت همه سروران و دوستداران محیط زیست به استحضار می‌رساند که مجموعه گروه شرکت‌های TTS که یک شرکت 100% خصوصی ایرانی است با تعهد سهامداران آن به فعالیت در حوزه مسائل زیست محیطی شکل گرفته است. این شرکت طی مدت 5 سال از تاسیس خود، پیشرفت قابل توجهی در زمینه مسائل تکنولوژیک و توسعه بازار برای رفع معضلات زیست محیطی ناشی از فعالیت‌های انسانی داشته است. تلاش همه دست اندرکاران این گروه بر این است که بتوانند در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی و دولت‌های خدمتگذار رسالت اجتماعی و اقتصادی خود را به نحوی شایسته به منصه ظهور برسانند. وجود انبوه پسماندهای شهری و خانگی در حال حاضر منشاء بسیاری از بیماری‌ها در کشور شده است و با توسعه شهر نشینی معضلات ناشی از تولید انبوه این پسماندها حیات انسانی را با مخاطره جدی مواجه نموده است. این پسماندهای خانگی امروزه منشاء بسیاری از بیماری‌ها گردیده بگونه‌ای که تاثیر منفی انباشت زباله بخصوص در شهرهای حاشیه دریای خزر بسیار مشهود است. در این شهرها به دلیل بالا بودن سطح آبهای زیر زمینی و عدم امکان دفن بهداشتی باعث شده تا شیرابه در عمق و سطح آبهای زیر زمینی نفوذ کرده و موجبات آلودگی آب‌های زیر زمینی از یکسو و از سوی دیگر جریان شیرابه به سوی دریا و نیز استفاده حیوانات از پسماندهای آلوده موجبات انتقال انواع بیماری‌ها به حیوانات و انسان را فراهم ساخته که محاسبه خسارات ناشی از این پیامدها به راحتی با عدد و رقم قابل اندازه گیری نمی‌باشد.
اقدام در راستای حل این معضل اجتماعی، بهداشتی و زیست محیطی ضمن اینکه امری خدا پسندانه و در راستای احیای حیات انسانها بوده و از پاداش الهی برخوردار است یک امری ملی به حساب می‌آید چرا که اکثر کشورهای جهان توانسته‌اند بر این معضل غلبه یافته و یک تهدید بزرگ را به یک فرصت اقتصادی نیز تبدیل نمایند.
گروه شرکتهای TTS بعنوان اولین شرکت ایرانی نه در شعار بلکه در عمل با مطالعه و ارائه راهکارهای مناسب برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از تخریب آن بر اثر فعالیت آدمی آستین همت را بالا زده و اقدام نموده است و امیدوار است که با حمایت همه مسئولین محترم دستگاه‌های دولتی و دوستداران محیط زیست بتواند به اهداف والای انسانی و نیز در کنار آن به اهداف اقتصادی در راستای توسعه اهداف اقتصادی کشور برسد.
داود مددی      
رئیس هیئت مدیره


تازه‌ها و اخبار لينك‌هاي مفيد تمايل به همكاري نقشه سايت

دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS
گروه شرکت های TTS به عنوان یک شرکت ایرانی مفتخر به دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت(International Star for Leadership in Quality) از BIDGROUP ( Business Initiative Directions ) که یک نهاد اروپائی است گردید.
	امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز
پس از تلاش و کوشش شرکت TTS در جهت احداث نیروگاه زباله سوز در کشور و تحقق چند پروژه، امحاء پسماند به روش زباله سوزی مورد توجه سازمان‌های مسئول بخصوص شهرداری‌ها قرار گرفت و سازمان‌های مدیریت پسماند در الگوی امحاء زباله‌های شهری ...
  • ارتباط با ما
  • نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خيابان سی و دوم، پلاک 108 ساختمان TTS
  • كد پستي: 1997937913
  • تلفن: 3-88699961 21 (98+)
  • دورنگار: 88564987 21 (98+)
  • پست الكترونيك: Info [at] ttsgroup.ir
گروه شرکت‌های TTS در راستای برنامه‌های توسعه‌ای خود از کلیه افراد متخصص، توانمند و کوشا و همچنین شرکت‌های تخصصی مرتبط جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد.
در صورت تمایل مي‌توانيد سوابق كاري (رزومه) خود را به آدرس Jobs@ttsgroup.ir ارسال نمایید.


TTS گروه مهندسی تی تی اس © کليه حقوق براي گروه مهندسي تي تي اس محفوظ است. (1394-1393)

طراحی و پشتيباني سایت: گروه مهندسی افرا سافت