گروه مهندسی تی تی اس TTS Group فارسي | En
صفحه نخست دربـاره مـا
خـدمـات
ارتبـاط بـا مـا
اخبـار و رویـدادهـا


چشم انداز توسعه گروه تی تی اس
چند رسانه ای گروه تی تی اس
گزیده مطالب فنی گروه تی تی اس
توانمندی های گروه مهندسی تی تی اس
سرمايه انساني
ارزشمندترين سرمايه شركت منابع انساني آن است كه رفتار آنها نشانگر اعتقادات و ارزش‌هاي شركت مي‌باشد. رفتار و كردار شركت و اعتقادات آن با عملكرد و باورهاي منابع انساني آن شكل گرفته و نمود يافته است. بر اين اساس گروه شركت‌هاي تي تي اس با تمركز هدايت منابع انساني در مديريت گروه و توجه به گزينش، آموزش و هدايت و راهبري آن در واقع به فرهنگ كيفيت و مشتري مداري توجه داشته و آنرا در سازمان نهادينه مي‌نمايد. پويائي سازماني مستلزم داشتن تعصب سازماني منابع انساني آن است كه منجر به نوآوري و بهبود مستمر در شركت مي‌شود. ما به منابع سازماني خود احترام مي‌گزاريم و در راستاي خودباوري و ارتقاء سلامت روح و جسم و دانش و اعتماد به نفس آنها برنامه داريم. آموزش و انتقال ارزش‌ها به تمام افراد، پيش‌شرطي براي مشاركت آنها در فرايند طرح‌ريزي شركت مي‌باشد.
بر اين باوريم كه بجاي ايجاد رقابت نا سالم از طريق تشويق به همكاري و تلفيق امكانات، جمع توان و ظرفيت كارشناسي شركت را در پاسخ به نيازهاي كشور توسعه دهيم.
با بكارگيري توانمنديهاي انساني خود در صدد يافتن راههاي جديد هستيم تا بتوانيم با استفاده از فن آوري‌هاي روز مرزهاي بالقوه بشر را در حوزه ماموريتهاي شركت توسعه و گسترش دهيم.


مدرك تحصيلي

درصد

زير ديپلم

7.52%

ديپلم

11.28%

فوق ديپلم (تكنسين)

23.31%

كارشناس

45.11%

كارشناس ارشد

10.53%

دكترا

2.26%گروه مهندسی تی تی اس TTS Group
گروه مهندسی تی تی اس TTS Group


نيروهاي مستقر در هر واحد

فني و مهندسي

7.52%

تحقيق و توسعه

4.51%

اداري، مالي

9.77%

سايت تهران

57.14%

دفتر چين

2.26%

پروژه‌ها

18.80%

 

100.00%گروه مهندسی تی تی اس TTS Group
گروه مهندسی تی تی اس TTS Group


تعداد كل كاركنان گروه TTS ، 133 نفر است كه در بخش‌هاي زير مشغول به فعاليت مي‌باشند.
توجه به پروژه‌هاي در دست اقدام در زمينه‌هاي مديريت پسماند و انرژي‌هاي نو و بكارگيري كادر قوي و منسجم در بخش‌هاي تحقيق و توسعه و نيز فني مهندسي را ضروري ساخته است. به همين منظور گروه TTS از كارشناسان مجرب و آموزش ديده اي در اين دو بخش بهره مي‌برد كه عموما 10 درصد از كامندان را شامل مي‌گردد . لازمه مديريت مناسب پروژه‌ها ، به ويژه نيروگاه‌هاي زباله سوز در دست احداث، بكارگيري نيرو‌هاي متخصص در حوزه طراحي ، مديريت ساخت از طريق برون سپاري ،كنترل و نصب و راه اندازي مي‌باشد. به همين دليل بيش از 21 درصد از نيروي انساني گروه در زمينه مديريت و اجراي پروژه‌ها فعاليت مي‌كنند . نمودار‌هاي زير بيانگر توزيع نيروي انساني در بخش‌هاي مختلف گروه مي‌باشد .


تازه‌ها و اخبار لينك‌هاي مفيد تمايل به همكاري نقشه سايت

دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS
گروه شرکت های TTS به عنوان یک شرکت ایرانی مفتخر به دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت(International Star for Leadership in Quality) از BIDGROUP ( Business Initiative Directions ) که یک نهاد اروپائی است گردید.
	امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز
پس از تلاش و کوشش شرکت TTS در جهت احداث نیروگاه زباله سوز در کشور و تحقق چند پروژه، امحاء پسماند به روش زباله سوزی مورد توجه سازمان‌های مسئول بخصوص شهرداری‌ها قرار گرفت و سازمان‌های مدیریت پسماند در الگوی امحاء زباله‌های شهری ...
  • ارتباط با ما
  • نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خيابان سی و دوم، پلاک 108 ساختمان TTS
  • كد پستي: 1997937913
  • تلفن: 3-88699961 21 (98+)
  • دورنگار: 88564987 21 (98+)
  • پست الكترونيك: Info [at] ttsgroup.ir
گروه شرکت‌های TTS در راستای برنامه‌های توسعه‌ای خود از کلیه افراد متخصص، توانمند و کوشا و همچنین شرکت‌های تخصصی مرتبط جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد.
در صورت تمایل مي‌توانيد سوابق كاري (رزومه) خود را به آدرس Jobs@ttsgroup.ir ارسال نمایید.


TTS گروه مهندسی تی تی اس © کليه حقوق براي گروه مهندسي تي تي اس محفوظ است. (1394-1393)

طراحی و پشتيباني سایت: گروه مهندسی افرا سافت