گروه مهندسی تی تی اس TTS Group فارسي | En
صفحه نخست دربـاره مـا
خـدمـات
ارتبـاط بـا مـا
اخبـار و رویـدادهـا


چشم انداز توسعه گروه تی تی اس
چند رسانه ای گروه تی تی اس
گزیده مطالب فنی گروه تی تی اس
توانمندی های گروه مهندسی تی تی اس
مدیریت پسماند
نياز به نگرشي جديد در زمينه پسماند و اينكه آيا زباله در واقع همان زباله است، وجود دارد، يك بازنگري كه به ما ثابت مي كند :
زباله ، ثروت است،
پسماند ، همان منابع است،
و سطل زباله كه يك گاو صندوق است .
براي رويكرد فعلي دفن زباله كه در حال حاضر شهرداري ها بر روي آن متمركز شده اند كه عملي است همراه با مصرف انرژي بالا و بهره گيري از يك روند پيچيده نياز واضحي به تغيير نگرش مي باشد .
نياز به يك حركت رو به جلو در راستاي پردازش پسماند و بازيافت چه به صورت مواد قابل استفاده و چه به صورت انرژي با مشاركت هر دو بخش خصوصي و دولتي ديده مي شود. اين حركت با هدف به حداقل رساندن ميزان پسماند توليدي است كه به سطح شهر ها سرازير مي شود و همچنين در جهت بهره گيري از روش هاي نوين با صرف انرژي كمتر و در جهت حفظ محيط زيست و جلوگيري از تخريب آن .
برخي از معيار ها ي تعريف شده براي برنامه هاي آتي كاهش توليد زباله عبارت است: از مشاركت وسيع تر افراد جامعه ، درك منافع اقتصادي در زمينه بازيافت زباله ، تمركز بر روي چرخه زندگي ، مديريت غير متمركز زباله ، به حداقل رساندن اثرات محيط زيستي و تطبيق هزينه هاي سرمايه گذراي با هدف بلند مدت .
با توجه به وضعيت موجود مديريت پسماند و افزايش ميزان توليد پسماند كه امري طبيعي در جوامع در حال توسعه است، گروه شركت هاي TTS در راستاي نيل به اهداف خود با شعار محيط زيست بهتر با تكنولوژي برتر آمادگي خود را جهت ارائه خدمات به شرح ذيل به بخش هاي دولتي و خصوصي در داخل و خارج از كشور اعلام مي دارد.
1- توليد انرژي از پسماند شهري و صنعتي ( انرژي سبز )
2- امحاء پسماند بيمارستاني خطرناك و شيميايي با استفاده از روش گازي سازي
3- بازيافت نخاله هاي ساختماني


تازه‌ها و اخبار لينك‌هاي مفيد تمايل به همكاري نقشه سايت

دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS
گروه شرکت های TTS به عنوان یک شرکت ایرانی مفتخر به دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت(International Star for Leadership in Quality) از BIDGROUP ( Business Initiative Directions ) که یک نهاد اروپائی است گردید.
	امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز
پس از تلاش و کوشش شرکت TTS در جهت احداث نیروگاه زباله سوز در کشور و تحقق چند پروژه، امحاء پسماند به روش زباله سوزی مورد توجه سازمان‌های مسئول بخصوص شهرداری‌ها قرار گرفت و سازمان‌های مدیریت پسماند در الگوی امحاء زباله‌های شهری ...
  • ارتباط با ما
  • نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خيابان سی و دوم، پلاک 108 ساختمان TTS
  • كد پستي: 1997937913
  • تلفن: 3-88699961 21 (98+)
  • دورنگار: 88564987 21 (98+)
  • پست الكترونيك: Info [at] ttsgroup.ir
گروه شرکت‌های TTS در راستای برنامه‌های توسعه‌ای خود از کلیه افراد متخصص، توانمند و کوشا و همچنین شرکت‌های تخصصی مرتبط جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد.
در صورت تمایل مي‌توانيد سوابق كاري (رزومه) خود را به آدرس Jobs@ttsgroup.ir ارسال نمایید.


TTS گروه مهندسی تی تی اس © کليه حقوق براي گروه مهندسي تي تي اس محفوظ است. (1394-1393)

طراحی و پشتيباني سایت: گروه مهندسی افرا سافت