گروه مهندسی تی تی اس TTS Group فارسي | En
صفحه نخست دربـاره مـا
خـدمـات
ارتبـاط بـا مـا
اخبـار و رویـدادهـا


چشم انداز توسعه گروه تی تی اس
چند رسانه ای گروه تی تی اس
گزیده مطالب فنی گروه تی تی اس
توانمندی های گروه مهندسی تی تی اس
شركت مهندسي تدبير توسعه سلامت

شرکت مهندسی تدبیر توسعه سلامت به منظور انجام مطالعات اساسی در زمینه امحاء زباله‌های شهری و بیمارستانی که منشاء خسارات عظیم انسانی و زیست محیطی شده است و نیز انجام اقدامات لازم در خصوص طراحی و ساخت تجهیزات در این خصوص تاسیس گردید. نتیجه مطالعات و اقدامات اساسی این شرکت منجر به انتخاب و دریافت روش "پیرولیز[1] و گازی سازی[2]" جهت سوزاندن زباله‌های شهری و بیمارستانی و تولید انرژی برق شد که نمونه های بسیاری از آنها در کشورهای دیگر در حال کار می‌باشند. این روش به دلیل دارا بودن دو محفظه احتراق بخصوص برای سوزاندن زباله‌های بیمارستانی از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار است.

 این شرکت به منظور انجام فعالیت‌های طراحی و مهندسی و اجرا جهت ساخت داخل نمودن، فعالیت‌های زیر را در سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است:

 • احداث واحدهای نیروگاهی زباله سوز شهری و بیمارستانی
 • بهره برداری از نیروگاه‌های ساخته شده و همچنین تولید انرژی حاصل از سوزاندن انواع پسماندها
 • طراحی و تدوین فرایندهای تصفیه شیرابه ناشی از زباله‌های شهری و صنعتی، روشهای امحاء زباله‌های صنعتی و شیمیائی
 • تولید انرژی از زباله‌های دفن شده (بیو گاز)
 • و انواع روش‌های بازیافت و امحاء پسماندها

 

دانش فنی:

طرح احداث زباله سوزها برای اولین بار توسط این شرکت در جامعه ایران بصورت عملی معرفی گردید. و افتخار آنرا دارد که احداث اولین نیروگاه زباله سوز کشور بنام این شرکت ثبت گردیده است. این شرکت در حال حاضر تنها شرکت تولید کننده تجهیزات نیروگاههای زباله سوز در کشور است که با توجه به قراردادهای منعقده خود با شرکتهای دارای سابقه و توانمند صاحب تکنولوژیهای "پیرولیز و گازی سازی" ، "انبوه سوز[3]" و کوره های با تکنولوژی "مارتین" افتخار آنرا دارد که در این زمینه ها به جامعه ایران اسلامی خود خدمات قابل قبول و با کیفیتی را ارائه دهد.   

کاتالوگ(pdf)

کاتالوگ(flipbook)

[1] Pyrolysis

[2] Gasification

[3] Mass Burnتازه‌ها و اخبار لينك‌هاي مفيد تمايل به همكاري نقشه سايت

دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت توسط گروه شرکت های TTS
گروه شرکت های TTS به عنوان یک شرکت ایرانی مفتخر به دریافت نشان بین المللی رهبری در کیفیت(International Star for Leadership in Quality) از BIDGROUP ( Business Initiative Directions ) که یک نهاد اروپائی است گردید.
	امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز امضاء تفاهم نامه همکاری برای اجرای 5 نیروگاه پروژه زباله سوز
پس از تلاش و کوشش شرکت TTS در جهت احداث نیروگاه زباله سوز در کشور و تحقق چند پروژه، امحاء پسماند به روش زباله سوزی مورد توجه سازمان‌های مسئول بخصوص شهرداری‌ها قرار گرفت و سازمان‌های مدیریت پسماند در الگوی امحاء زباله‌های شهری ...
 • ارتباط با ما
 • نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خيابان سی و دوم، پلاک 108 ساختمان TTS
 • كد پستي: 1997937913
 • تلفن: 3-88699961 21 (98+)
 • دورنگار: 88564987 21 (98+)
 • پست الكترونيك: Info [at] ttsgroup.ir
گروه شرکت‌های TTS در راستای برنامه‌های توسعه‌ای خود از کلیه افراد متخصص، توانمند و کوشا و همچنین شرکت‌های تخصصی مرتبط جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد.
در صورت تمایل مي‌توانيد سوابق كاري (رزومه) خود را به آدرس Jobs@ttsgroup.ir ارسال نمایید.


TTS گروه مهندسی تی تی اس © کليه حقوق براي گروه مهندسي تي تي اس محفوظ است. (1394-1393)

طراحی و پشتيباني سایت: گروه مهندسی افرا سافت